Tonal Control: Dostaňte tónovanie pod kontrolu

Tónovanie je nekonečná hra, ktorá však má svoje presné pravidlá. Vneste do tohto farbiaceho procesu jednoduchosť vďaka novému radu kyslých tonerov od Matrix, s ktorými získate istotu a zaručene predvídateľný výsledok!

Zosvetľovanie a následné tónovanie je žiaducou službou, ktorú si klientky samy doma dopriať nemôžu a pre perfektný výsledok je vždy potrebná ruka profesionálneho kaderníka. Zároveň vyžaduje precíznosť a dokonalé sústredenie po celý čas farbiaceho procesu, čo v mnohých kaderníkoch môže vzbudzovať paniku a stres: Opláchnete ho skoro a viditeľnosť odtieňa nebude dostatočná. Zmes ihneď zoxiduje a výsledný odtieň sa bude zdať na míle vzdialený tomu, ktorý ste chceli…

Obavy stranou!

Cieľom značky Matrix je prinášať inovácie, ktoré budú všetky tieto nepríjemné pocity pri tónovaní eliminovať. Veď práca s vlasmi znamená zábavu, slobodu, možnosť naplno prejaviť svoju fantáziu. S radom tonerov Tonal Control získate istotu; sú totiž dokonale predvídateľné. 15 gélových kyslých tonerov, určených na tónovanie po zosvetlení, vám umožní sledovať postup pigmentácie v priamom prenose!

Na výber máte širokú paletu odtieňov od platinovej blond až po popolavo tmavú hnedú a samozrejme aj „Clear“ na zjemnenie. Tonery vynikajú rýchlou aplikáciou. Ľahko a bez zádrhelov ich rozotrite pomocou štetca alebo aplikátora od korienkov po končeky. S ich použitím sa postup tónovania výrazne zjednoduší a vy tak budete môcť v kľude nechať zmes pracovať bez obáv. Rad Tonal Control sa postará o to, aby farebný výsledok na zosvetlených vlasoch zodpovedal prianiam klientiek aj predstavám kaderníkov.

Prečo ich budete milovať?

  • Oxidácia viditeľná v reálnom čase: Ich kľúčovou vlastnosťou je predvídateľnosť. Tonery počas 20-minútovej doby pôsobenia tmavnú postupne a vy tak presne viete, kedy je načase ich opláchnuť.
  • Kontrola pomocou farebného kódovania: Každá skupina farieb má iný odtieň, takže sa vám nemôže stať, že by sa zmesi pomiešali alebo zamenili.
  • Dlhotrvajúce výsledky: Produkty Matrix sú nielen účelné, ale aj ošetrujúce. Pripravte seba, a predovšetkým svoje klientky na úžasný farebný výsledok s trvaním až šesť týždňov* a taktiež neuveriteľný lesk.

*pri umývaní vlasov 4x týždenne = 24 umytí

Paniku stranou - je načase plniť všetky priania svojich klientok s odvahou a sebaistotou. Vďaka Tonal Control získate kompletné tónovacie portfólio, ale aj voľné ruky, pohodu na pľaci a spokojné úsmevy. A o to ide predovšetkým...