Staňte sa súčasťou

Vstúpte aj vy do najväčšej komunity

... profesionál­nych kaderníkov.

Chcem začať pracovať s Matrix

Budujeme a rozvíjame

Sme najväčšou a najlepšie vzdelanou svetovou komunitou profesionálnych kaderníkov poháňanou inšpiráciou, kreativitou, nekompliko­vanými produktmi a službami. V Matrix sú všetci vítaní.

Staňte sa súčasťou
Kto sme dnes

Reč našej značky

Priama

Aj tie najnáročnejšie stylingové otázky riešime pomocou nekomplikovaných rád, produktov a techník, ktoré prinášajú výsledky bez zbytočných komplikácií.

Optimistická

Naša značka je pestrofarebná a povznášajúca. Inšpiruje vás dôverou na to, aby ste jednoduchšie dosiahli všetky svoje ciele. Pomôže vám spojiť sebavyjadrenie a kreativitu so špičkovými účinkami produktov. Veríme, že styling je predovšetkým zábava!

Neformálna

Nesnažíme sa nikoho prehovárať. Vedieme dialóg, nie prednášku. Sme úprimní, prirodzení a spontánni.

Priateľská

Všetci sú vítaní. Vyzývame vás objavovať, učiť sa a iniciovať vašu hru s vlasmi - bez ohľadu na váš podnikateľský model alebo mieru expertízy.

Staráme sa o našich lojálnych členov!

Každodenná pomoc, inšpirácia a podpora pri rozvoji vášho podnikania. Staňte sa súčasťou našej rodiny kaderníkov a získate množstvo výhod.

Vstúpte do
Matrix dolár klubu
Zbierajte
Matrix doláre
Premeňte nazbierané
Matrix doláre
Klubové
darčeky
Vzdelávanie
Rozvoj
salónu

Staňte sa súčasťou

... našej veľkej rodiny profesionálnych kaderníkov.
V Matrix sú všetci vítaní.

Matrix Professional využije vaše osobné údaje k vybaveniu vašej žiadosti a kontaktovaniu zo strany obchodného zástupca, analýze a prieskumu trhu. Viac informácií o tom, ako spracovávame osobné údaje, nájdete v našich Zásadách o ochrane súkromia. Matrix Professional je súčasťou L´ORÉAL Slovensko s. r. o., Námestie 1. mája 18, 811 06 Bratislava.

Prevádzkovateľom osobných údajov je L’ORÉAL Slovensko s. r. o., Námestie 1. mája 18, 811 06 Bratislava. L’Oréal Professionnel, Redken, Kérastase a Shu Uemura sú súčasťou divízie Profesionálnych produktov spoločnosti L'ORÉAL Slovensko s. r. o.