Staňte sa súčasťou

Vstúpte aj vy do najväčšej komunity

... profesionál­nych kaderníkov.

Chcem začať pracovať s Matrix

Nájdite si svojho obchodného zástupcu

Kliknite na mapu a objavte naše zastúpenie v každom regióne.

Prešovský a Košický kraj
Žilinský, Trenčiansky a Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Nitriansky a Trnavský kraj
Kto sme dnes

Reč našej značky

Priama

Aj tie najnáročnejšie stylingové otázky riešime pomocou nekomplikovaných rád, produktov a techník, ktoré prinášajú výsledky bez zbytočných komplikácií.

Optimistická

Naša značka je pestrofarebná a povznášajúca. Inšpiruje vás dôverou na to, aby ste jednoduchšie dosiahli všetky svoje ciele. Pomôže vám spojiť sebavyjadrenie a kreativitu so špičkovými účinkami produktov. Veríme, že styling je predovšetkým zábava!

Neformálna

Nesnažíme sa nikoho prehovárať. Vedieme dialóg, nie prednášku. Sme úprimní, prirodzení a spontánni.

Priateľská

Všetci sú vítaní. Vyzývame vás objavovať, učiť sa a iniciovať vašu hru s vlasmi - bez ohľadu na váš podnikateľský model alebo mieru expertízy.

Staráme sa o našich lojálnych členov!

Každodenná pomoc, inšpirácia a podpora pri rozvoji vášho podnikania. Staňte sa súčasťou našej rodiny kaderníkov a získate množstvo výhod.

Vstúpte do
Matrix dolár klubu
Zbierajte
Matrix doláre
Premeňte nazbierané
Matrix doláre
Klubové
darčeky
Vzdelávanie
Rozvoj
salónu

Staňte sa súčasťou

... našej veľkej rodiny profesionálnych kaderníkov.
V Matrix sú všetci vítaní.

Matrix Professional využije vaše osobné údaje k vybaveniu vašej žiadosti a kontaktovaniu zo strany obchodného zástupca, analýze a prieskumu trhu. Viac informácií o tom, ako spracovávame osobné údaje, nájdete v našich Zásadách o ochrane súkromia. Registrácia len pre osoby staršie ako 16 rokov.

Prevádzkovateľom osobných údajov je L'ORÉAL Česká republika s.r.o., Plzeňská 213/11, 150 00 Praha 5. Matrix Professional, L’Oréal Professionnel, Redken, Kérastase a Shu Uemura sú súčasťou divízie Profesionálnych produktov spoločnosti L'ORÉAL Česká republika s.r.o.