Séria Pro Backbar – rovnako dokonalá ako vaša práca

O profesionálnej pomoci pre všetky textúry vlasov už nemusíte iba snívať. Profesionálny vlasový rad Matrix Pro Backbar splní všetky vaše priania a naplní náročné potreby vlasov počas farbenia i ďalších služieb. Uľahčite si prácu v umývacej zóne a získajte viac priestoru pre svoju tvorivosť!

Získať univerzálnu starostlivosť pre všetky typy vlasov nebolo nikdy jednoduchšie. Vysoko koncentrované, bohaté zloženie produktov Pro Backbar výrazne urýchli prácu vo vašich salónoch. Nebol by to Matrix, aby opäť neprišiel s nekomplikovaným riešením. Radom Pro Backbar nepotrebujete príliš, ale dokážete veľa: vlasy dokonale pripravia-vyplnia-vyživia-upravia.

Rad Matrix Pro Backbar obsahuje 4 produkty a ponúka 4 kroky, s ktorými povýšite svoju profesionalitu na ďalšiu úroveň. Ktoré sú to?

KROK 1: ALT ACTION – čistiaci šampón, ktorý nedráždi

S gélovou štruktúrou sa vám bude dobre pracovať, zatiaľ čo u klientov umocní pocit sviežosti počas umývania. Šampón odstráni nánosy stylingu, ale aj chlóru alebo prvkov príliš tvrdej vody. Dokáže eliminovať následky domáceho farbenia – to všetko v priebehu niekoľkých minút! Prostredie vlasovej pokožky zostáva vyvážené a vlasy získajú objem a lesk.

TIP: Primerané množstvo šampónu aplikujte do vlasovej pokožky aj dĺžok, napeňte a opláchnite. Šampón je možné použiť aj po farbení, pretože dokáže odstrániť nežiaduce odlesky a výsledný odtieň ľahko zosvetliť.

 

KROK 2: INSTACURE – bezoplachová starostlivosť pre obnovu poréznych vlasov

Sprej ľahký ako hmla efektívne vypĺňa porézne miesta, povrch vlasov zjednotí a pripraví na všetky chemické služby vrátane farbenia. Zároveň uľahčí rozčesávanie a využiť ho je možné aj ako finálny krok po akejkoľvek službe. Vlasy prežiaria a zjemnia, takže budú poddajné a vďaka provitamínu B5 a pšeničnému proteínu tiež uhladené.

TIP: Aplikujte na čerstvo umyté vlasy a prečešte. Nebojte sa sprej použiť aj pred trvalou a farbením – skvele si poradia s poréznymi vlasmi, zacelia kutikulu a zmiernia tak dopad služby na scitlivené dĺžky. Sprej Instacure môžete použiť aj ako finálny produkt, ktorý vlasy uhladí a dodá im nekonečný lesk.

 

KROK 3: TOTAL TREAT – skutočne hĺbkovo ošetrujúca maska

Len 5 minút delia vašich klientov od hydratovaných, hebkých a pružných vlasov. Bohatá krémová maska s prídavkom glycerínu vyživí aj tie najviac poškodené vlasy. Tie zostanú poddajné, nasýtené a pritom ľahučké. Napriek svojmu bohatému zloženiu totiž maska nepredstavuje záťaž pre žiadny typ vlasov.

TIP: Aplikujte iba do stredných dĺžok a končekov vlhkých vlasov. Masírujte po dobu 5 minút. Ak chcete efekt hydratácie a výživy ešte znásobiť, využite pôsobenie tepla.

 

KROK 4: NO STAIN – odstraňovač škvŕn po farbení s okamžitým efektom

Týmto produktom zamedzíte vzniku nežiaducich škvŕn po službe farbenia. Tie sa objavujú najčastejšie na kontúrach tváre a okolo uší, ale často aj priamo na pokožke hlavy. Nedráždivé zloženie No Stain dôkladne odstráni zvyšky farby. Stačí ním napustiť vatovú tyčinku a všetko následne zmyť jemným trením. Okamžitý efekt zaručený!

TIP: Škvrny utrite ihneď po aplikácii farby. No Stain môžete použiť aj na čistenie vlasovej pokožky – v tomto prípade ale vždy počkajte, až bude farba z vlasov dôkladne opláchnutá. Následne umyte aj miesta, na ktoré ste No Stain použili.

 

Buďte si istí, že pre svojich spokojných klientov ste absolútnymi hrdinami. A rad Pro Backbar bude hrdinom zase pre vás. Vďaka nemu si totiž výrazne uľahčíte prácu v umývacej zóne a budete sa môcť naplno a kreatívne venovať všetkým vlasovým službám.

Smelo do toho, milá Matrix rodina!