Pozdvihnite svoje salónne služby s krytím šedín od Matrix

Sivá vo vlasoch je hit a počas posledných dvoch rokov zažíva doslova boom. Napriek tomu si ale veľké množstvo klientiek aj naďalej praje na svoje šediny neupozorňovať. Riešenie je jednoduché: dokonale krycia farba, ktorá bez problémov priľne aj na 100% šedivých vlasoch. SoColor to vie a zvládne oveľa viac!

Staňte sa majstrom v krytí šedín a dajte svojim klientom to, po čom túžia – zdravé vlasy a farbu, ktorá bude pôsobiť prirodzene a sviežo. Využite služby osvedčenej značky Matrix. Sme majstrami vo farbení už niekoľko desiatok rokov! 

Rad farieb SoColor prichádza s riešením pre všetky typy šedivých aj šedivejúcich vlasov. Či už vaša klientka objavila prvé strieborné nitky vo svojich vlasoch, alebo ju jednoducho len šediny už omrzeli, upokojte ju. Prečo? Pretože si to môžete dovoliť. Matrix SoColor má tri dôležité vlastnosti, vďaka ktorým môžete farbiť s dôverou, tak si ich pripomenieme: 

  • Pre-Bonded – farby obsahujú koncentrát na ochranu väzieb, takže bez obáv zafarbíte aj tie najjemnejšie vlasové vlákna 
  • Pre-Blended – farby majú predmiešané zloženie, aby zvládli neutralizovať akýkoľvek podkladový pigment 
  • Pre- Paired – všetky odtiene ponúkame ako v permanentnej, tak v demipermanentnej verzii, aby bola dosiahnutá jednoliata farba od korienkov ku končekom

Služba krytia šedín by mala byť neodmysliteľnou súčasťou každého kaderníckeho salónu. Žena, ktorá túži zakryť belavé vlasy, nehľadá provizórne riešenie, ale okamžitú pomoc a efektívny výsledok. Doprajte jej ho! Bez obáv a bez strachu. Farbiace systémy Matrix sú profesionálne a skvelé výsledky zaručené. Prepracovaný farbiaci systém navyše chráni chúlostivé vlasové vlákna, takže každá služba farbenia je zároveň službou starajúcou sa.

Trend bielych vlasov

Objavil sa pred rokmi a zosilnel, keď vo svete vyčíňal koronavírus. Kvôli dočasne zavretým kaderníctvom hľadali ženy iné možnosti, ako sa starať o svoje vlasy, a veľká časť z nich postupne povýšila svoju šedú na odzbrojujúcu striebornú. Úplne ikonické sa stali napríklad šedé vlasy herečky Diane Keatonovej, so šedými vlasmi ale rady experimentujú napríklad aj speváčka Lady Gaga, Ariana Grande alebo modelka a herečka Cara Delevingne. Na zvýraznenie šedín skvele poslúži rad Total Results SoSilver, ktorý vlasy zbaví nežiaducich žltých pigmentov. 

Šedá vo vlasoch môže byť krásna, dokonca mnohokrát pôsobí veľmi majestátne. Pokiaľ si však klientka praje šediny zamaskovať, neprehovárajte ju. Ponúknite riešenie, ponúknite farbiaci systém Matrix, z ktorého vy aj ona vyberiete to najlepšie možné riešenie. Bez obáv, bez poškodenia, zato s nádherným, decentne aj dramaticky pôsobiacimi výsledkami – presne tak, ako jej vlasy žiadajú.