Poškodené vlasy? To sa ma netýka…s Matrix INSTACURE

Keby vedeli vlasy rozprávať, čo by asi tak povedali? Že potrebujú výživu? Že sa lámu a trpia? Pre všetky vlasy, ktoré volajú o pomoc, vytvorila značka Matrix špeciálny rad Instacure, určený lámavým a poškodeným vlasom.

Značka Matrix už viac ako 40 rokov ponúka nekomplikované riešenia. Poškodenie vlasov je pre klientov obavou číslo 1 a novinka Instacure sa zameriava práve na vlasy extrémne namáhané. Fénovanie, farbenie, náročnejší styling aj vonkajšie vplyvy, ako sú smog alebo chlórová voda, to všetko na ne neustále pôsobí. Výsledkom toho sú vlasy, ktorým chýba sila a lesk, vlasy lámavé a citlivé.

Prebuďte vlasy k životu

Rad vlasovej starostlivosti Instacure sa zameriava na poškodenia krehkého vlasového vlákna. Bohatý kokteil tekutých proteínov vypĺňa porézne miesta a vytvára tak okolo vlasu ochranný štít. Nezáleží pritom na type vlasov - rad Instacure je vhodný pre všetkých, ktorí bojujú s poškodením.

Prečo by rutina Instacure nemala chýbať vo vašom salóne?

  • Tekuté proteíny spoľahlivo vyplnia porézne miesta, spôsobené mechanickým či tepelným poškodením vlasov.
  • Znižuje lámavosť vlasov o 60 %* a vďaka tomu vlasy dorastajú do požadovanej dĺžky.
  • Vyplnením poréznych miest sa vlasy stávajú hladké a poddajné. Instacure je teda profesionálnou vlasovou službou, dostupnou pre všetkých.
  • Služba Instacure je vhodná pre akýkoľvek typ, farbu a hustotu vlasov.

*Inštrumentálny test: pri používaní spreja  proti lámavým a poréznym vlasom v porovnaní s bežným šampónom.

Kompletná rutina Instacure

Umožnite svojim klientkam zažiť ten úžasný pocit z poddajných a zdravých vlasov, do ktorých sa budú zamilovávať každý deň zas a znova! Instacure môžete využívať priamo v salónoch alebo ho odporučiť klientkam ako domácu ošetrujúcu rutinu.   

Kompletná rutina Instacure:

1. Čistiaci šampón proti lámavosti vlasov* – dokonale pripraví vlasy na ďalšiu starostlivosť, šetrne odstraňuje usadeniny a vďaka bohatej proteínovej zložke vlasy zároveň počas umytia aj posilňuje.

2. Vyživujúci balzam proti lámavosti vlasov* – obsahuje maximum tekutých proteínov pre extra hydratáciu všetkých typov namáhaných vlasov. Tie posilňuje a zhebčuje už v priebehu niekoľkých minút.

3. Sprej proti lámavým a poréznym vlasom* – je okrem proteínov obohatený aj o provitamín B5, potrebný k celkovej rekonštrukcii vlasového vlákna. Vypĺňa porézne miesta a uhladzuje rozštiepené končeky.

Vpustite ružovú vlnu Instacure do svojich salónov a dopomôžte vašim klientkam k vysnívaným dlhým vlasom bez poškodení!

*Dostupné aj v technickom balení.