Online revolúcia: vzdelávanie a inšpirácia dostupné pre všetkých

Matrix vám prináša vzdelávaciu platformu L'Oréal Access. Ide o jedinečný projekt, ktorý ponúka nekonečné možnosti všetkým kaderníkom. Chcete sa neustále zdokonaľovať? Túžite popustiť uzdu svojej kaderníckej fantázii? Neradi čakáte, až kým na vás príde rad, ale mierite priamo na cieľ? Potom ste tu správne. 

Posuňte svoje milované remeslo na úplne novú úroveň – staňte sa profesionálmi v pravom slova zmysle. Unikátny ONLINE vzdelávací systém vás v priebehu chvíle prenesie do sveta sviežej inšpirácie, noviniek a inovácií, a to v rámci niekoľkých trendy značiek.

Ako na to? Je to jednoduché:

  • zadarmo sa registrujte a potom už len vyberajte, čo vás zaujíma, a prehlbujte základy svojho umenia!

Tešiť sa môžete na online kurzy, semináre, prezentácie, nabitý výber videí a materiálov, které vás na vašej profesijnej ceste posunú o veľký krok vpred. A pretože skvelý kaderník je nielen precízny umelec, ale aj tak trochu psychológ a podnikateľ, nemali by vám uniknúť ani príspevky z oblasti podnikania a osobného rozvoja

Vzdelanie prináša nové možnosti, rozširuje obzory, prehlbuje teóriu aj prax, a predovšetkým je úžasnou pridanou hodnotou, ktorú vám už nikdy nikto nevezme. Online platforma L'Oréal Access je tu pre všetkých, ktorí sa neuspokoja s priemerným tempom, ale túžia byť vždy o krok vpred.  KEDYKOĽVEK, ODKIAĽKOĽVEK. Napríklad aj hneď teraz. 

Odhaľte tajomstvo krásnych a zdravých vlasov pre váš salón spoločne s Matrix a L’Oréal Access. 

*Podrobný návod, ako s "Access" pracovať, i samotnú registráciu nájdete tu.