Novinky Matrix: Zosvetľovanie je hra!

Privítajte do svojich salónov novinky, ktoré budete zbožňovať. Zistíte, že zosvetľovanie nebolo nikdy zábavnejšie. Zoznámte sa s novým zosvetľujúcim práškom Open Air, ideálnym na vykresľovanie a techniky voľnej ruky. Pre finálny výsledok použite kyslé tonery SoColor Sync NGA, ktorými docielite prirodzený trend „bronde“, v ktorom sa miešajú teplé odlesky so studenými.

Obdobie, kedy sa kaderníci báli výzier, ako sú výrazné zosvetľovanie alebo potlačenie nežiaducich žltých podtónov, je nenávratne preč. Tieto služby sú teraz žiadané viac ako kedykoľvek predtým a stoja za to popustiť uzdu svojej fantázii a začať experimentovať. Matrix vo svojich kaderníkoch neúnavne buduje sebadôveru a dokazuje, že služby zosvetľovania sú pestrou a zábavnou hrou, v ktorej môže byť každý víťazom!

Balayage na mieru s Open Air Pre-Bonded

Túžite po zosvetľovači, ktorý nevysychá, a navyše zabraňuje obávanému presušeniu vlasov? Presne taká je novinka Open Air! Nadýchané zloženie zaistí precíznu aplikáciu a prispôsobí sa prirodzenému tvaru vlasov. Je ideálny na vykresľovanie a techniky voľnej ruky a je tiež maximálne efektívny – dokáže totiž zosvetliť až o 7 výšok tónu.   

Zahoďte obavy z ostrých prechodových línií a poškodení vlasov svojich klientok. Ich priania môžu byť akokoľvek náročné  – s Open Air sú totiž vopred splnené.

Prečo ho budete zbožňovať?

  • Zloženie Open Air je obohatené o kaolínový íl a nanáša sa naozaj jednoducho a zároveň presne.
  • Neoddeliteľnou súčasťou je technológia Pre-Bonded, ktorá vlasy počas služieb zosvetľovania účinne chráni, a to vďaka kyseline citrónovej a aminokyseline glycínu.
  • Open Air sa predstavuje v obľúbenom ružovom balení a osobitú ružovú nájdete aj vo vnútri obalu. Užite si ju bez obáv z ovplyvnenia výsledného tónu!

              

Femme fatale nosí bronde!

Prirodzené tóny s jemným presvetlením, vlasy ako zaliate neskorým slnkom – taký je odtieň bronde, ktorý vykúzlite vďaka kyslým tonerom SoColor Sync NGA. Ak klientka nechce byť ani blondínkou, ani brunetkou, ponúknite jej záplavu studených a teplých tónov, ktoré vďaka jemným prechodom vytvárajú celkom mimoriadny, prirodzený odtieň ich vlasov.

Odtiene bronde sú dostupné hneď v troch výškach tónu:

Aplikujte ich na rovnakú alebo svetlejšiu výšku tónu, pokiaľ chcete docieliť výrazný efekt. Ak aplikujete kyslý toner na tmavšie vlasy, môže byť viditeľnosť odtieňa príliš slabá.

                 

Vneste do svojich salónov iskru a dokážte svojim klientkam, že žiadne vlasové výzvy nie sú nemožné!