Novinky Matrix: Zdravie a sila pre blond vlasy

V priebehu minulého roka mal celý svet pre pandémiu naraz viac priestoru. Viac času premýšľať, objavovať a skúšať. Preto sme to naplno využili a v tomto roku predstavili hneď niekoľko noviniek, ktoré oživili salóny Matrix a priniesli komplexný systém pre dokonalú blond.

Farbiace systémy Matrix sú úplne jedinečné svojim zložením a pôsobením a najmä bohatosťou odtieňov. Nech už majú klientky akúkoľvek kvalitu a prirodzenú farbu vlasov, s farbami Matrix nemôžete šliapnuť vedľa. Po novom si navyše môžete vyberať z radu opálových odtieňov Matrix SoColor Sync, ktoré zaistia perfektné ukladanie farby bez zmeny výšky tónu, krásne dúhové odlesky aj výnimočnú starostlivosť s ochranou väzieb.

Nové opálové odtiene sú ideálne pre výšku tónu 11, teda tie skutočne precízne zosvetlené. Ako požadované výšky tónu docieliť? Jednoducho:

  • S ďalším hitom tohto roku, šampónom Bleach Finder z radu Unbreak My Blonde, ktorý behom chvíľky deteguje reziduá zosvetľujúceho produktu, na ktorý zareaguje zmenou farby zo žltej na ružovú, a vy tak presne viete, či je potreba vlasy znovu umyť.

Tento jednoduchý, ale pritom úplne zásadný krok zaistí perfektné uloženie opálového odtieňa a zdravý, pestovaný vzhľad vlasov.

Nezlomná blond s Unbreak My Blonde

Pri rade Unbreak My Blonde ešte chvíľku zostaneme. Na pulty Matrix kaderníctiev sa dostala už v júni tohto roku. Prečo ju budete milovať?

  • Vďaka nej oživíte poškodené a nadmerne chemicky zaťažené vlasy už od prvého použitia.
  • Zosvetlené vlasy získajú až 3x viac pevnosti, a to predovšetkým vďaka kyseline citrónovej.
  • Vysokoúčinné zloženie chráni oslabené väzby, posilňuje scitlivené vlasy a tie potom zostávajú hladké a lesklé.
  • Ideálna starostlivosť pre krásnu a jednotnú blond!

Rad Unbreak My Blonde ponúka okrem už spomínaného Bleach Finder tiež Posilňujúci šampón a balzam a Bezoplachovú stimulujúcu starostlivosť, ktorá ich ochráni ihneď po zosvetlení a zaručí, že vlasy zostanú nádherne hebké a lesklé aj pri domácej starostlivosti.

Viac informácií nájdete na www.matrixprofessional.sk. Sledujte tiež facebookovú skupinu Matrix Trendy CZ/SK, kde sa dozviete o všetkých súčasných, ale aj plánovaných novinkách a akciách. A nezabudnite sa s nami podeliť o svoje skúsenosti s prírastkami do rodiny