Nová generácia kaderníkov v rukách Matrix

Matrix je značka uvoľnená, otvorená a naklonená všetkým kaderníkom bez rozdielu. Nie je dôležitý stupeň odbornosti, ale kreativita, odvaha a túžba využiť svoj tvorivý potenciál. Preto sme sa rozhodli intenzívne spolupracovať so školami a umožniť tak budúcim kaderníkom prepojiť sa ako medzi sebou, tak s profesionálmi.

Aké aktivity sme rozbehli?

ONLINE VZDELÁVANIE

• Takmer 1520 preškolených študentov počas 2 mesiacov, to je skóre, ktoré si na svoj účet pripísala naša obľúbená školiteľka Kristýna Dvořáková. Študentom odovzdáva svoje skúsenosti z praxe (vrátane základov farbenia) a odkrýva fascinujúce zákutia kaderníckeho sveta.

TALENTOVANÍ ŠTUDENTI

• Spoznáte ich podľa toho, že majú fantáziu a sú nezastaviteľní. Radi sa vzdelávajú aj nad rámec školských osnov, a preto sme pre nich pripravili špeciálny Abmasádorský program, v rámci ktorého si osvoja trendy techniky a na vlastnej koži sa zoznámia s portfóliom Matrix. A pretože kaderník je zároveň aj podnikateľ, nezabúdame ani na podnikateľské školenie a praktické rady, ktoré pomáhajú mladým kaderníkom osloviť nových klientov a rozširovať povedomie o možnostiach propagácie. Školíme ich v oblasti sociálnych sietí a zoznamujeme ich s efektívnymi obchodnými praktikami, aby po ukončení štúdia presne vedeli, ako na to!

PRAX NA PRVOM MIESTE

• Sociálne siete sú silené, preto sme ich náležite využili a založili facebookovú skupinu Inspire Me – miesto, kde sa stretávajú študenti aj kaderníci - profesionáli. V rámci skupiny medzi sebou zdieľajú svoje skúsenosti, nápady a odovzdávajú si rady.  Práve tu sa tiež študenti dozvedia o všetkých plánovaných webinároch aj motivačných súťažiach Matrix. Budujeme komunitu mladých kaderníkov, ktorí sú budúcnosť tohto odboru. Ak si aj ty jedným z nich a chceš sa dozvedieť o značke Matrix viac, neváhaj a pridaj sa k nám!

Nová generácia kaderníkov je dravá, priama a otvorená všetkým možnostiam – preto sme sa rozhodli podporiť ich!