Nech rastú! Konečne dlhé vlasy vďaka Matrix INSTACURE

Poškodené vlasy? To sa ma netýka… Alebo áno? Skoncujte raz a navždy s vlasmi, ktoré volajú o pomoc, a doprajte im len zdravú hebkosť, lesk a nekonečnú dĺžku. Krásne vlasú sú ako sen, tak si pre ne jednoducho príďte! Sprevádzať vás bude vlasová starostlivosť Matrix Instacure...

Váš účes a strih môžu byť trendy, ale len sotva zažiaria, ak sú presušené a poškodené. Povedzte „stop“ lámavým a poréznym vlasom a doprajte im starostlivosť, po ktorej volajú. Doprajte im ošetrujúci rad Matrix Instacure, stvorený pre jemné, normálne, hrubé a aj tie najviac poškodené vlasy.

Matrix Instacure

Farbenie, fénovanie, každodenný styling a nepriaznivé vonkajšie vplyvy, ako sú chlórová alebo slaná voda, mráz či slnko spôsobujú, že vlasy časom slabnú, stávajú sa citlivými a lámu sa. Takéto vlasy rýchlo strácajú silu a lesk a nemôžu rásť v plnej sile – v dĺžkach budú vždy pôsobiť nezdravo a slabo. 

Rad Matrix Instacure ponúka okamžitú pomoc krehkému vlasovému vláknu. Poskytuje vlasom intenzívnu výživu v podobe tekutých proteínov, které v priebehu chvíle prenikajú dovnútra vlasu, vypĺňajú porézne miesta a vytvárajú okolo vlasu ochranný štít.

      

Prebuďte svoje vlasy teraz hneď! 

  • Kompletná rutina Instacure, zložená zo šampónu, balzamu a spreja, znižuje lámavosť vlasov až o 60%*
  • Viditeľne redukuje rozštiepené končeky.
  • Vlasy sa stávajú hladkými a poddajnými a lepšie dorastajú do požadovanej dĺžky.
  • Instacure je vhodný pre ktorýkoľvek typ vlasov.

*Inštrumentálny test: pri používaní spreja proti lámaným a poréznym vlasom v porovnaní s bežným šampónom.

Značka Matrix už viac ako 40 rokov ponúka profesionálnu vlasovú kozmetiku, zameranú na najbežnejšie, ale aj na úplne špecifické vlasové problémy. Kaderníkmi urobená, nekomplikovaná služba s maximálne efektívnym riešením, ktorú si teraz môžete dopriať aj vy – aby vaše vlasy aj pri domácej vlasovej rutine dostali starostlivosť ako v salóne. Rad Instacure obsahuje jednoducho použiteľné produkty. Vaša cesta k dlhým vlasom nebola nikdy jednoduchšia!

       

ŠAMPÓN INSTACURE PROTI LÁMAVOSTI VLASOV – jemne čistí a odstraňuje z vlasov neželané razíduá, zároveň ich vďaka tekutým proteínom posilňuje už počas umývania.

BALZAM INSTACURE  PROTI LÁMAVOSTI VLASOV – v každej dávke je ukrytých maximum tekutých proteínov. Poskytuje namáhaným vlasom extra dávku hydratácie. Tie sú potom okamžite hebké a poddajné.

PREJ INSTACURE PROTI LÁMAVÝM A PORÉZNYM VLASOM – finálny krok a MUST HAVE produkt pre dokonale zdravé, dlhé vlasy. Okrem proteínov obsahuje tiež množstvo provitamínu B5, ktorý pomáha rekonštruovať vlasové vlákno. Sprej vlasy zacelí a okamžite uhladí rozštiepené končeky.

Dajte zbohom lámavým vlasom. Chcite silu, lesk a vysnívanú dĺžku. Chcite Instacure –profesionálnu vlasovú starostlivosť dostupnú úplne pre všetkých!

Kúpiť teraz