Multifunkčná maska Miracle Creator plní vlasom túžby

Prebuďte vlasy svojich klientiek k životu s novinkou od Total Results! Vďaka vlasovej maske Miracle Creator bude salónna služba Miracle kompletná a jednoducho dokonalá. Tento zázrak s 20 benefitmi je tým najuniverzálnejším, čo kedy Matrix v rámci radu Total Results vyvinul!

Vďaka novinke Miracle Creator získajú vlasy kompletnú starostlivosť už behom 60 sekúnd. Jedna minúta a sú zacelené, vyživené a pripravené na akúkoľvek vlasovú výzvu! Ľahké, ale intenzívne zloženie v jedinom okamihu revitalizuje a spevňuje vlasy všetkých typov, kvalít a dĺžok.

Ideálny partner pre váš salón

Zaraďte bez obáv túto jednorazovú, rýchlo pôsobiacu masku, do svojej salónnej služby Miracle. Získate suverénneho pomocníka v boji za krásne vlasy. Ružovo sfarbená maska, ktorá však vo vlasoch žiadnu farbu nezanechá, má nádhernú, nevtieravú vôňu, ktorú si skrátka zamilujete, a zloženie ohľaduplné ku všetkým typom vlasov.

Miracle Creator vlasová maska ​​vyniká 20 skrášľujúcimi účinkami. Ktoré sú to?

  • Vyživuje, uhladzuje, dodáva vysoký lesk,
  • predchádza lámaniu a rozstrapkaným koncom,
  • dodáva hebkosť, pružnosť, zdravý vzhľad,
  • kontroluje krepovatenie, poletujúce vlasy, kontroluje statický náboj,
  • revitalizuje, vypĺňa porézne miesta, zlepšuje textúru,
  • citeľne zjemňuje, vlasy sa ľahko upravujú a rozčesávajú,
  • ideálne pripraví na styling, vlasy nezaťažuje,
  • vhodná aj pre farbené vlasy.

Ako využiť služby Miracle Creator naplno?

Je to ľahké. Po umytí šampónom aplikujte malé množstvo masky na mokré vlasy. Zamerajte sa predovšetkým na aplikáciu do stredných dĺžok a koncov. Po 60 sekundách dôkladne opláchnite a vlasy upravte podľa požiadaviek klientky. Potom už sa len právom radujte z výsledku. A nezabudnite svojim zákazníčkam odporučiť pravidelné používanie tejto jedinečnej masky, a to pokojne každý deň. Minimálne však raz týždenne – aby všetky blahodárne účinky zostali zachované.

Matrix TIP:

Ako pri aplikácii ktoréhokoľvek produktu aj tu platí, že čím sú vlasy jemnejšie, tým menšie množstvo vlasovej masky Miracle Creator potrebujú. Produkt do vlasov jemne vmasírujte pomocou ukazováka a palca - tým spoľahlivo nahradíte hrebeň, ktorého pohyby by mohli mokré vlasy zbytočne zaťažiť.

Vlasovú rutinu Miracle doplňte multifunkčnou starostlivosťou Miracle Creator v spreji, ktorá účinky masky ešte viac podporí. Vlasy vyživí, ozdraví, a vy navyše získate oveľa lepší sklz pri strihu.

Služba Miracle premení všetky vlasové priania na skutočnosť.