Matrix triedi pre krásu!

Udržateľnosť nie je trend, ktorý zmizne rovnako rýchlo, ako sa objavil. Je to životný smer a štýl a aj túžba umožniť Zemi, aby sa konečne nadýchla. Aj preto sa L᾿Oréal zaslúžil o vytvorenie projektu Triedime pre krásu... 

Krásny vzdelávací projekt Triedime pre krásu, ktorého partnerom je aj L᾿Oréal, prináša celý rad užitočných informácií o tom, ako a prečo odpad triediť. V priebehu chvíle vtiahne do centra deja aj toho, kto bral doteraz túto tému na ľahkú váhu, a pomôže  ujasniť si pojmy. My v Matrixe sme na vlne udržateľnosti a sme na to právom hrdí!

  • Závod, ktorý vyrába naše produkty, významne znížil spotrebu vody a viac než polovicu svojej energie získava z obnoviteľných zdrojov.
  • Uzávery produktov Matrix sú zo 100 % recyklovateľných plastov.
  • Odstránením prepravných prebalov z celofánu odľahčíme planétu o 15 ton plastov ročne.

Viete, ako zaobchádzať so spotrebovanými kozmetickými produktmi? Či ich vypláchnuť a čo robiť napríklad s pumpičkami? A vedia to aj vaši zákazníci?

Triedime pre krásu je projekt, ktorý vás a možno aj vašich klientov navedie správnym smerom – na cestu pre zodpovednejší, čistejší a krajší svet. Odmenou za snahu tak môžu byť napríklad aj atraktívne zľavové vouchery.

Viac informácií o projekte, ktorého význam stojí za to šíriť ďalej, nájdete na www.triedimeprekrasu.sk.