Matrix Color Balm – oživenie farby bez záväzkov

Radi by sme vám predstavili novinku, ktorá perfektne doplní každý kadernícky salón. Predstavte svojim klientkam Color Balm, tónujúce balzamy, ktoré vykúzlia nádhernú farbu a ako bonus zanechajú vlasy lesklé a vyživené.

Nádherná paletka odtieňov, s ktorými sa môžete hrať bez obáv z toho, aký bude výsledok. Vždy bude perfektný! Balzamy Color Balm sú úplne multifunkčné. Zvládnu zvýrazniť alebo oživiť stávajúci farebný tón vlasov, či už prirodzených, alebo farbených, ale nepohrdnú nimi ani náročné klientky, ktoré chcú celkovú farebnú premenu.

S Color Balm prichádza do vašich salónov exkluzívna služba, vďaka ktorej môžete popustiť uzdu svojej fantázii a prehĺbiť dôveru medzi vami a klientmi. S týmito balzamami totiž nikdy nešliapnete vedľa. V priebehu len 5 minút dosiahnete naozaj krásne farebné výsledky a vlasy zároveň získajú skutočne veľkú nálož hydratácie.

Nekonečne veľa možností v jedinej tube

Matrix miluje hravosť, preto vytvoril balzamy tak, aby se dali použiť samostatne, ako aj namiešať medzi sebou. Vďaka vzájomnej kombinácii odtieňov dokážete vykúzliť farbu na mieru akémukoľvek farebnému podkladu. Bez záväzkov, bez obáv. Farba sa totiž postupne a rovnomerne vymýva. Color Balm je ideálny spôsob, ako oživiť alebo pozmeniť stávajúcu farbu v prechodnom období, kedy ešte nie je potrebný ďalší toner, alebo na neho jednoducho nezostáva čas.

5 farebných odtieňov tónujúcich balzamov + 1 balzam na nariedenie a zjemnenie farebných odtieňov – to sú nové Color Balm.

Poďme si ich bližšie predstaviť:

  • Red Poppy – červený lesk pre hnedé, tmavohnedé a červené vlasy.
  • Saffron Red – medené tóny pre svetlohnedé a teplé červené odtiene vlasov.
  • Cinnamon – zvýrazní prírodné teplé hnedé tóny.
  • Earl Grey – prináša svetlostrieborný tón svetlým základom.
  • Lavender –studený, fialkový tón pre svetlý základ.
  • Clear – je možné s ním zmiešať ktorýkoľvek z balzamov, zaistí jemnejší farebný výsledok.

Jednoduchosť je kľúč k úspechu, pretože šetrí čas a zároveň vám dáva priestor na tvorenie. Aplikácia balzamov Color Balm je jednoduchá a efekt zaručený pri všetkých typoch vlasov. Pri práci s balzamami venujte pozornosť najmä výške tónu, odtieňu, sile a poréznosti vlasov klientky. To sú  aspekty, na ktorých bude závisieť ako farebný výsledok, tak aj rýchlosť postupného vymývania.

Ako zaobchádzať s Color Balm?

1. Vlasy umyte šampónom Biolage ColorLast.

2. Vlhké vlasy jemne prečešte hrebeňom so širokými zubami alebo prstami a následne rozdeľte na 4 sekcie.

3. Pri aplikácii balzamu použite rukavice.

4. Naneste dostatočné množstvo Color Balm, nasýťte od korienkov po končeky.

5. Nechajte pôsobiť 5 až 10 minút – v závislosti od požadovanej intenzity odtieňa.

6. Dôkladne opláchnite.

7. Tešte sa z úžasného výsledku!

Color Balm tónujú, menia farbu a vlasy dokonale rozmaznávajú, a to už v priebehu niekoľkých minút.

Tak schválne … Akú farbu bude mať váš deň?